lgbt danışma hattı
lgbt destek ürün satış

HABERLER


6 Aralık Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!


Mesafesiz Sohbetler’in bu haftaki konusu: Rüyalarımızdan nasıl etkilendiğimizi konuşuyoruz. Rüyalarımız bizim için ne ifade ediyor? Ya da rüyalarımız bizim için bir şey ifade ediyor mu? 6 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olan sohbete 5 Aralık Cumartesi saat 21.00’a kadar kayıt olabilirsiniz.


Mesafesiz Sohbetler Moderatör Eğitimi Başvuruları Açıldı!


SPoD olarak, 3 Temmuz 2016 tarihinden bu yana, pazar günleri gönüllü moderatörlerimizin desteğiyle LGBTİ+’ların romantik ve kişilerarası ilişkilerini, aileyle olan süreçlerini, korku ve fedakarlıklarını, kendini kabul etme ve var olma mücadelesini, dayanışma ve şiddet hikayelerini, mutlu/mutsuz sonlarını paylaştığı grup toplantıları düzenlemekteyiz.


Danışma Hattı Çevrimiçi Gönüllü Eğitimi Başvuruları Açıldı!


Nisan 2017 tarihi itibariyle cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim odaklı sorular için doğru ve güvenilir bilgiyi aktarmak amacıyla hizmet veren SPoD LGBTİ+ Danışma Hattı, yeni gönüllüleri için beşinci eğitimi vermeye hazırlanıyor! Danışma Hattı, LGBTİ+ların sosyal, psikolojik, hukuki ve siyasi sorunlarını azaltmayı amaçlıyor.


Şugariyet Ödülleri 2020 Oylama Sonuçları!


15 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan ödül törenini iptal kararımızı ve özür metnimizi paylaşırken oylama sonuçlarını açıklayacağımızı bildirmiştik.

Haberlerin devamı için tıklayınız

Bizi Takip Edin:ÇATI / AĞLAR

img
img
img
img