lgbt danışma hattı
lgbt psikoterapi

HABERLER


Zümrüdü Cinsellik Atölyesi Devam Ediyor!


12 Şubat 2019 itibariyle başlayan Zümrüdü Cinsellik Atölyesi'nin 30 Nisan'daki oturumunda Hatice Amazon'un kolaylaştırıcılığıyla Av. Hatice Demir ve Av. Zerrin Duralı'nın sunumuyla LGBTİ+lar için Adalete Erişimde Güncel Başlıklar konuşulacak. Katılım için atolye@spod.org.tr e-posta adresine, e-posta başlığına “Zümrüt” yazarak başvurabilir ve detaylı içeriğe erişebilirsiniz.


Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış Serisi 6. Oturumuyla Devam Ediyor!


SPoD’un “Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış” serisinin 6. Oturumu 2 Mayıs'ta gerçekleşiyor. İpek Şahinler'in yürütücülüğündeki bu oturumda Sevgi Soysal'ın 'Tante Rosa' metni tartışılacak.


9. Bahar Semineri'ne Davetlisiniz!


Seminer programı web sitemizden duyurulacaktır. Bu yıl 9.su düzenlenecek olan SPoD Bahar Seminerleri, “Ana Akıma Çentik: Bedenlerimiz, Duygularımız, Başkalıklarımız ve Mücadelemiz” teması ile 4-5 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek. Seminere, sunumları ile katkıda bulunmak isteyenlerin 12 Nisan 2019 Cuma günü bitimine kadar kısa bir özgeçmiş ile 400 kelimelik bir sunum özetini akademi@spod.org.tr adresine göndermesi gerekmektedir.


SPoD LGBTİ+ Danışma Hattı, Yeni Gönüllülerini Arıyor!


Nisan 2017 tarihi itibariyle cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim odaklı sorular için doğru ve güvenilir bilgiyi aktarmak amacı ile kurulan SPoD LGBTİ+ Danışma Hattı, yeni gönüllüleri için dördüncü eğitimi vermeye hazırlanıyor! Son başvuru tarihi 1 Mayıs 2019.

Haberlerin devamı için tıklayınız

Bizi Takip Edin:ÇATI / AĞLAR

img
img
img
img