lgbt danışma hattı
lgbt destek ürün satış

HABERLER


Queer Teori Yaz Seminerleri Başlıyor!


Yürütücülüğünü İpek Şahinler ve Sevcan Tiftik'in yapacağı bu iki haftalık seminer katılımcılara Queer Teori’nin çekirdek kavramlarını ve ana meselelerini tanıtmayı amaçlar. Oturumların kontenjanı 20 kişiyle sınırlı olup katılımcılar kayıt sırası esas alınarak belirlenecektir. Kayıt için atolye@spod.org.tr adresine, konu başlığına “Yaz Seminerleri” yazan e-posta gönderilmesi gerekmektedir.


Zümrüdü Cinsellik Atölyesi Devam Ediyor!


Zümrüdü Cinsellik Atölyesi'nin 18 Haziran'daki oturumunda Esra Aşan'ın sunumuyla 'Türkiye'de Feminizm ve Feminist Hareketin Kazanımları' konuşulacak. Katılım için atolye@spod.org.tr e-posta adresine, e-posta başlığına “Zümrüt” yazarak başvurabilir ve detaylı içeriğe erişebilirsiniz.


Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış Serisi'nin Son Oturumu 13 Haziran'da


SPoD’un “Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış” serisinin son oturumu 13 Haziran'da gerçekleşiyor. İpek Şahinler ve Sevcan Tiftik'in yürütücülüğündeki yedinci oturumda Tahsin Yücel'in 'Kumru ile Kumru' romanı tartışılacak.


Homofobi, Bifobi ve Transfobiye Karşı #Biriz!


SPoD olarak bu sene de 17 Mayıs Uluslararası Homofobi, Bifobi ve Transfobi Karşıtı Gün’ü “Tek bir gün bize yetmez!” diyerek bütün bir haftaya yayıyoruz ve bu anlamlı haftada bütün LGBTİ+ları, hak savunucularını ve LGBTİ+ dostu insanları ayrımcılığa, baskı ve şiddete karşı bir arada durmaya davet ediyoruz.

Haberlerin devamı için tıklayınız

Bizi Takip Edin:ÇATI / AĞLAR

img
img
img
img