Olağan Genel Kurul Çağrısı

img

Değerli SPoD Üyeleri,

Derneğimiz, yeni Yönetim Kurulunu belirlemek üzere; 12 Mart Pazartesi Günü Saat 18:00’de, yeni ofisinde dernek tüzüğümüzde iki yılda bir yapılan Olağan Genel Kurul toplantısı düzenleyecektir. Genel Kurul süresince mevcut Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu ise İç Denetim Raporunu sunacak, gündem önerileri tartışılacak ve son olarak adayların kendini tanıtmasından sonra yeni Yönetim Kurulu belirlenecektir.

12 Mart Pazartesi günü yapılacak olan ilk toplantıda, üye çoğunluğu sağlanamadığı takdirde, bir sonraki toplantı; 19 Mart Pazartesi günü Saat 18:30-21:30 arasında aynı adreste gerçekleştirilecektir. İsteyen üyelerin, Genel Kurul’da tartışılması için gündem önerilerini GK Hazırlık ve Aday Toplama Komitesi üyelerinin kullanacağı genelkurul@spod.org.tr adresine konu başlığında “GK Gündem Önerisi” yazarak genel kurula kadar gönderebilirler.

Yönetim Kuruluna aday olacak üyelerimizin genel kuruldan iki gün öncesine kadar kendilerini tanıtan adaylık motivasyonlarını içeren bir sayfalık adaylık metinlerini, bütün üyelerle paylaşılmak üzere genelkurul@spod.org.tr adresine konu başlığında “YK Adaylık” yazarak iletmelerini rica ediyoruz. Genel kurulda, adaylara kendilerini tanıtmaları ve soru/cevap kısmı için de süre verilecektir.

Genel Kurulumuza katılmak isteyenlerin, toplantıda oy kullanabilmeleri için, en geç 12 Mart’a kadar üyelik başvurularını yapmaları önemle rica olunur. Genel Kurul’un detaylı programı, gündemleri ve diğer ayrıntıları ilerleyen günlerde Genel Kurul Hazırlık ve Aday Toplama Komitesi tarafından üyelerle paylaşılacaktır.

Yeni ofisimizin adres bilgisi gibi gerekli durumlarda Ofis Koordinatörümüz Eda ile iletişime geçebilirsiniz.

Eda İletişim: eda@spod.org.tr / 0212 292 4802

 Genel kurulumuzda görüşmek üzere,

Sevgiler

SPoD Genel Kurul Hazırlık ve Aday Toplama Komitesi