31 Mayıs Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

img

Evlerimizde kaldığımız, fiziksel mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Fiziksel mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız. 

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

 Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta eğlenme alışkanlıklarımızı konuşuyoruz. Eğlence denince aklınıza ne geliyor? Sizin için eğlenmek ne demek? Hayatınızın ne kadarını kapsıyor? Gece dışarı çıkanlardan mısınız, evde arkadaşlarıyla dağıtanlardan mı? Eğlenme alışkanlıklarınız size kim olduğunuzu söyler mi? 31 Mayıs Pazar günü saat 14.30’daki sohbete katılmak için  30 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00'a kadar burada yer alan formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecektir.


Ek Görseller