23 Ağustos Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

img

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler'in bu haftaki konusu: Anlatmak. Anlatmanın 1001 çeşit yolu var, peki biz içimizdeki duyguları, düşüncelerimizi nasıl açığa çıkarıyoruz? Anlatmak için hangi yöntemlere başvuruyoruz? Yazmak mı, konuşmak mı, yoksa susmak mı iyi geliyor? Hepsini gelin, 23 Ağustos Pazar günü saat 14.30'da konuşalım.

Sohbete 22 Ağustos Cumartesi saat 21.00'a kadar kayıt olabilirsiniz. 23 Ağustos Pazar günü 14.30'da gerçekleşecek olan Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecektir.


Ek Görseller