Edebiyat Tartışmaları Online Olarak Devam Ediyor!

img

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış edebiyat tartışmaları kaldığı yerden devam ediyor.  Etkinliğin güncel programı şu şekilde:

15 Nisan 2020, Çarşamba 19:00-21:00: Mehmet Murat Somer, (Hop-Çiki-Yaya) Buse Cinayeti 

7 Mayıs 2020, Perşembe 19:00-21:00: Hüseyin Rahmi Gürpınar, Ben Deli Miyim?

9 Haziran 2020, Salı 19:00-21:00: Bilge Karasu, Kılavuz


Etkinlikler online platformda, Zoom’da gerçekleşecektir. Her etkinlik öncesinde kayıtlı katılımcılara link gönderilecek olup, etkinliğe program indirilmeden tarayıcı üzerinden katılım sağlanabilmektedir. 

Şu an yalnızca 9 Haziran için kayıt alınmaktadır. Her etkinlik için ayrı kayıt gerekmektedir.

Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış etkinliklerine kayıt tarihlerini kaçırmamak için SPoD’un sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririz.

FacebookInstagramTwitter


Edebiyat Tartışmaları, herkesin katılımına açık ve ücretsizdir.

Buluşmaların kontenjanı 15 kişiyle sınırlıdır. Katılımcılar kayıt sırası esas alınarak belirlenecektir. Her buluşma öncesinde katılımcıların gelip gelmediği teyit edilerek, gelmeyenlerin yerine yedek olarak belirlenen sıradaki kişiler alınacaktır. 

Kayıt için atolye@spod.org.tr e-posta adresine, konu başlığında “Edebiyat Tartışmaları” yazan bir e-posta göndermeniz gereklidir. 

Katılımcıların tartışmalara seçili kitabı okuyarak  gelmesi beklenmektedir. Kitaplar ve ek okuma metinleri katılımcılarla paylaşılacaktır.