27 Eylül Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

img

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Her gün onlarca yeni durumla karşılaşıyoruz. Farkında olarak ya da olmadan kararlar alıyoruz. Peki bu yeni olaylara, almamız gereken kararlara karşı nasıl bir tavır sergiliyoruz? Çabucak adapte mi oluyoruz yoksa direnç mi gösteriyoruz? 27 Eylül Pazar günü Mesafesiz Sohbetler’de esnekliğimizi konuşuyoruz. Sohbete 26 Eylül Cumartesi saat 21.00'a kadar kaydolabilirsiniz. 27 Eylül Pazar günü 14.30'da gerçekleşecek olan Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecektir.