Sosyal Hizmet Uzmanları Eğitimi Başvuruları Açıldı!

img

Sosyal Politika Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD) olarak, ilkini Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (SHUDER) ortaklığı ile 2017 yılında düzenlemiş olduğumuz, LGBTİ+ Temel Kavramlar ve Müdahale Yöntemleri başlıklı 4. Sosyal Hizmet Uzmanları Eğitimi’ni online olarak 14 ve 15 Kasım 2020 tarihinde düzenleyeceğimizi sevinçle duyurmak isteriz.

 

LGBTİ+ alanına dair sosyal hizmet uzmanlarının bilgi, beceri ve değer kazanımlarına katkı sağlayacağına inandığımız eğitimimizde, “LGBTİ+ Temel Kavramlar, Sıkça Sorulan Sorular, Mitler ve Gerçekler”, “Cinsiyet Uyum Süreci”, “Açılma Süreçleri”, “Cinsel Sağlık (CYBE-HIV-AIDS)”, “LGBTİ+ Alanında Sosyal Hizmet Uzmanlarının Danışman Olarak Görevi”, “Vaka Analizleri” gibi başlıklar, ilgili alanlarda çalışan sosyal hizmet uzmanları ve aktivistler tarafından anlatılacaktır. Ayrıntılı eğitim programına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Eğitimimiz online bir platformda, 14 ve 15 Kasım 2020 tarihlerinde 09.30-16.00 saatleri arasında 2 gün sürecek şekilde gerçekleştirilecektir. Eğitim kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır. Eğitimimizde, 2 tam gün boyunca tüm başlıklara katılmayanlara katılım belgesi verilemeyecektir. Eğitime katılmak isteyenlerin 3 Kasım 2020 saat 18.00’e kadar buradaki başvuru formunu tıklayarak doldurması gerekmektedir. Başvuru sonuçları en geç 9 Kasım 2020 tarihinde e-posta yoluyla iletilecektir. Sadece olumlu sonuçlanan başvurulara e-posta ile dönüş sağlanacaktır.

 

Her türlü soru ve bilgi için sosyalhizmet@spod.org.tr e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

SPoD Sosyal Hizmet Birimi