11 Nisan Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

Haberler ve Duyurular SPOD | Şugariyet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle  LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatör eşliğinde, beklentilerimizden  kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız. 

Mesafesiz Sohbetler her Pazar saat 14.30'da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetlerde bu hafta; gidip görmek, gezmek istediğimiz yerleri konuşuyoruz. Pandemi sürecinde gidemediğimiz ama görmek istediğimiz, keşfetme ve deneyimleme heyecanı yaşadığımız yerler nereler? 11 Nisan Pazar, 14.30'da tüm LGBTİ+ları Zoom’a davet ediyoruz Sohbete 10 Nisan Cumartesi 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.. 

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu Için  buraya tıklayabirsiniz!