28 Şubat Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

Haberler ve Duyurular SPOD | Şugariyet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyalmesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olarak Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her Pazar saat 14.30'da başlayacak ve 1saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetlerde bu hafta yaşadığımız yerleri konuşuyoruz! Yaşadığımız yerlerin, mekanların bizdeki etkilerini ve bizi nereden nereye sürüklediklerini. Hep birlikte mekanlarımızı yeniden düşünmeye!

28 Şubat Ocak Pazar günü saat 14.30'da Zoom'da buluşalım. Sohbete 27 Şubat Cumartesi saat 21.00'a kadar kayıt olabilirsiniz

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabirsiniz!