10 Ocak Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

Haberler ve Duyurular SPOD | Şugariyet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız herzmankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+'lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşiliğinde beklentilerimizden kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30'da başlayacak  1 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler'in bu hafta ev üzerine konuşuyoruz.  "Ev"imiz nasıl bir yer? Yalnız mıyız, kalabalıkta mıyız? Evde işler nasıl gidiyor? Evi düzenli ve huzurlu kılmak için neler yapıyoruz? 10 Ocak Pazar saat 14.30’da Zoom’da buluşalım.

Sohbete 9 0cak Cumartesi saat 21.00'a  kadar kayıt olabilirsiniz. 10 Ocak Pazar günü 14.30'da gerçekleşecek olan Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için  buraya tıklayabilirsiniz!

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecektir.