Skip to main content

1 Ağustos Salı günü Mesafesiz Sohbetler’de buluşuyoruz!

By 27 Temmuz 2023Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “HIV’le yaşamak” üzerine konuşuyoruz. Konumuz sensin lubunya, içinden ne geliyorsa anlat, biz dinleriz; Gullüm yap, içini dök ya da sadece aktarımları dinle. Kısacası kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle davran, davran ama öyle ucundan bucağından ya da utana sıkıla değil. Aklımıza ne gelirse içimize ne attıysak onlar dökülsün dilimizden. Fakat unutma ki hayatının dümeni senin ellerinde, yani hayatının kaptanı sensin. Bu hafta birlikte nasıl hayatlara kaptanlık ettiğimizi konuşurken yaşamımıza misafir olan HIV’e de değinelim. Sohbete 31 Temmuz Pazartesi saat 19.00’a kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir.

Görsel: womanlog.com