Skip to main content

10 Mayıs Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 6 Mayıs 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta ‘meraklarımız ve sınırlarımız’ üzerine konuşuyoruz. Meraklarımız gerçekten konuşma isteğimizden mi doğuyor yoksa… İşte bu tamamlanmayan cümleler de birer merak ve sınır konusu değil mi? Gelin ister yarım kalan cümleleri tamamlayalım ister bu ilişkiyi sorgulayalım istersek de… 10 Mayıs Salı günü 20.00’da Mesafesiz Sohbetler’de buluşalım. Sohbete 9 Mayıs Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin.

Not: Lütfen yanınızda renkli kağıt veya beyaz kağıt ve renkli kalem bulundurun.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: Arpad Racz