Skip to main content

11 Şubat Pazar günü Pazar Sohbetleri’nde buluşuyoruz!

By 5 Şubat 2024Mart 8th, 2024Duyurular
11 Şubat Pazar günü Pazar Sohbetleri’nde buluşuyoruz!

3 Temmuz 2016 tarihinde faaliyetine “Açılma Sohbetleri” olarak başlayan “Pazar Sohbetleri, pazar günleri saat 14.30’da gerçekleşmektedir. Ücretsiz olan bu toplantılar, LGBTİ+ konularında SPoD Psikososyal Destek ve Ruh Sağlığı biriminden eğitim almış ve düzenli süpervizyon almakta olan akran moderatörleri ile birlikte gerçekleşmektedir. Güvenli alanların oluşturulmasının esas olduğu bu toplantılarda haftalık bir konu seçilerek SPoD’un sosyal medya hesaplarında duyurulmakta ve katılımcılar tarafından bunun çevresinde deneyim, duygu ve düşünce aktarımı yapılmaktadır.

Pazar Sohbetleri toplantılarında aktarılan deneyim/bilgi akışı ve grup içi grup içi destek ile LGBTİ+’ların kendi cinsiyet kimliklerini ve cinsel yönelimlerini saklamadan güvenli bir ortamda bir arada olmalarına imkan sağlamaktadır.

Bu hafta pazar sohbetlerinde “açık ve kapalı ilişkiler” üzerine konuşuyoruz.
Bu hafta Pazar Sohbetlerinde, açık ve kapalı ilişkilerimiz üzerine konuşmak için, herkesin kendi deneyimini özgürce aktarabileceği bir sohbet ortamında buluşmak istiyoruz. Sen de ilişkiler ve ilişkilenmelerimiz hakkında konuşmak, düşüncelerini paylaşmak istiyorsan, bu pazar saat 14.30’da seni de yüz yüze gerçekleşecek sohbetimize bekliyoruz.
Gelin, açık fikirli bir ortamda ilişkilerimiz üzerine birbirimize kulak verelim. Görüşürüz lubunya!

Katılmak için [email protected] adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten önce paylaşılacaktır.

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir. Mail attıktan sonra eğer cevap alamadıysanız spam/gereksiz klasörünüzü de kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Görsel: Denis Sarazhin, Pantomime No. 3