Skip to main content

13 Eylül Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 8 Eylül 2022Mayıs 22nd, 2023Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “simgeler ve renklerimiz” üzerine konuşuyoruz. Mücadelemizin en büyük parçası simgeler ve renklerimiz. Peki bizim hayatımızda hangi simgeler neler ifade ediyor? Yaşamı nelerle bağdaştırıyoruz ve nasıl ilişkileniyoruz? Bazen hayatımızın en büyük ifade şekli hâline gelirken bazen ifadesizliğimizin ifadesi de olabilir mi ki simgeler? Gel lubunya, birlikte 13 Eylül Salı saat 20.00’da konuşalım. Sohbete 12 Eylül Pazartesi saat 21.00’a kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: @emsaykca