Skip to main content

13 Haziran Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 10 Haziran 2021Haziran 26th, 2021Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de ayna karşısına geçip kendi yansımamızdaki detaylara bakacağız. Üç dört dakikalık bu kısa zaman içerisinde ortaya çıkan düşüncelerimizi fark edeceğiz. Kendimiz hakkında nasıl düşünceler belirdi? Bu düşüncelere tanıklık etmek bizi nasıl hissettirdi? Gelin 13 Haziran Pazar günü saat 14.30’da birbirimizin sürecine tanıklık edelim. Sohbete 12 Haziran Cumartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.

Görsel: @burcukoleli

 Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.