Skip to main content

15 Ağustos Salı günü Mesafesiz Sohbetler’de buluşuyoruz!

By 11 Ağustos 2023Mart 8th, 2024Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “rahatlama” üzerine konuşuyoruz. Aşk acısı, dost kazığı, aile kavgası, okul-iş, Türkiye’de yaşam stresiii! Lubunya bu kadar çok şey ile ilgilenirken ee biraz da rahatlama diyelim. Eee lubunyalığın şanında gullüm yatarken gullüm dışında gündelik yaşam koşuşturmasında rahatlamak için neler yapıyoruz? Rahatlamak için nasıl alanlara ihtiyaç duyuyoruz? Kimi koli keser kimi yoga kimi dedikodu… 15 Ağustos Dünya Rahatlama Günü’nde gel birlikte rahatlayalım, konuşalım lubunya. Sohbete 14 Ağustos Pazartesi saat 19.00’a kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir.

Görsel: Penelope Dullaghan