Skip to main content

16 Mayıs Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 13 Mayıs 2021Haziran 8th, 2021Haberler

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz! 

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız 

Mesafesiz Sohbetler her Pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Mesafesiz  Sohbetler’de  bu hafta eski-normalimize özlem üzerine konuşuyoruz. Eski hayatımızda en çok neyi/neleri özlüyoruz? Birden eskiye dönsek, bu dönemden neyi özleriz? Şubat 2020’deki hayatımızla şu ankinin baştan sona farklı olması hissi, hayatımızı nasıl etkiliyor? Gelin hepsini 16 Mayıs Pazar günü Mesafesiz Sohbetler’de konuşalım, karantinada bir araya gelelim. 16 Mayıs Pazar, 14.30’da tüm LGBTİ+’ları Zoom’a davet ediyoruz. Sohbete 15 Mayıs Cumartesi 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabirsiniz!