Skip to main content

17 Ekim Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 13 Ekim 2021Aralık 3rd, 2021Haberler

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta mesafesiz sohbetlerde kalp kırıklıklarımızdan ya da hiç de kalbim kırılmadı iyiyim ben diyip içimiz acıyarak devam etmeye çalıştığımız zamanlardan konuşuyoruz. Gelin 17 Ekim Pazar saat 14.30’da buluşalım, kırgınlıklarımızı konuşalım. Sohbete 16 Ekim Cumartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.zz

Sanatçı: Flippie Botha