Skip to main content

17 Mayıs Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 22 Mayıs 2020Haziran 8th, 2021Haberler

Evlerimizde kaldığımız, fiziksel mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Fiziksel mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

17 Mayıs Pazar günü 14.30’da Mesafesiz Sohbetler’de bizi güldüren, ağlatan, uyutan veya harekete geçiren “müziklerimizi” konuşuyoruz. Müzik ruhun gıdasıdır derler. Peki biz ne zaman müzik dinliyoruz? Müzik dinlememiz bir ihtiyaçtan mı doğuyor, yoksa müzik dinleyince ihtiyaçlarımız mı gün yüzüne çıkıyor?

17 Mayıs 2020, Pazar günü gerçekleşecek sohbete katılmak için  16 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’a kadar burada yer alan formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecektir.