Skip to main content

18 Ocak Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 14 Ocak 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta eve kapanma süreçlerimizi konuşuyoruz. Pandemi bitti bitecek derken yeniden bir kapanmaya giriyoruz. Peki bu kez ihtimallere kafa tutup sosyalleşmeye devam mı ediyoruz yoksa zorunlu karantinamızda evimizde neler yapacağımızı mı düşünüyoruz? Gelin 18 Ocak Salı günü 20.00’de Mesafesiz Sohbetler’de eve kapanma süreçlerimizi konuşalım, Zoom’da buluşalım. Sohbete 17 Ocak Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin. 

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.