Skip to main content

19 Eylül Salı günü Mesafesiz Sohbetler’de buluşuyoruz!

By 14 Eylül 2023Mart 8th, 2024Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “vücut tiplerimiz” üzerine konuşuyoruz. Twinkler, su samurları ve ayılar; butchlar ve femmeler… Vücut tiplerimize göre ayrıldığımız kategorilerin sayısı onlarca ve her geçen gün de artmakta. Flört uygulamalarındaki hesaplarımızdan, günlük yaşantımızdaki muhabbetlere kadar birçok alana sirayet eden bu kategorizasyon bize kendimizi nasil hissettiriyor? Biz kendimizi nasil tanımlıyoruz? Bizim tiplerimiz neler? Eş secimimizde ya da sosyal hayatımızda bu kategorilerin işlevi ne? Dykelar, twunklar, leatherlar, jocklar, toplanın! 19 Eylul Aksami saat 8’de vücut tiplerimizi konuşuyoruz! Sohbete 18 Eylül Pazartesi saat 19.00’a kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir.

Görsel: Trevor Moore