Skip to main content

19 Nisan Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 15 Nisan 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetlerde bu hafta ‘umutlarımız’ üzerine konuşuyoruz. Umut ne demek bizim için? Nelere karşı umut besliyoruz? Umutlanmak hayatımızda nelere yol açıyor? Boşa oluşturduğumuz umutların hayatımızdaki yansıması ne? Ve ne olursa olsun umut etmeye devam etmek mümkün mü? Bütün bu soruları 19 Nisan Salı günü saat 20.00’da Mesafesiz Sohbetler’de düşünüyoruz. Sohbete 18 Nisan Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: @braindiarycomics