Skip to main content

22 Ağustos Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 18 Ağustos 2021Haberler

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de en büyük destekçimizi konuşuyoruz. Bir ömür boyu yanımızda olacak yegane kişi kim? En büyük desteği, daima kim bize verebilir? Kendi başarılarımızla, tarzımızla ve kararlarımızla kim gurur duyar ve bizi takdir eder? Gelin 22 Ağustos Pazar saat 14.30’da, eteğimizdeki taşları dökelim ve kendi gerçeğimizi paylaşalım. Sohbete 21 Ağustos Cumartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz. Başvuru formu için tıklayın.

Görsel: https://www.instagram.com/burcukoleli/