Skip to main content

22 Mart Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 17 Mart 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetlerde bu hafta “iyi olma hallerimiz”i konuşuyoruz. Bize iyi gelen şeyler nelerdir? Her zaman kendimize karşı iyi mi olmalıyız? Kendimizi gerçekleştirmek, belki de bazen durup yalnızca bir nefes almak için neler yapıyoruz? Gelin 22 Mart Salı akşamı saat 20.00’de hem tüm bu sorulara cevap bulalım hem de iyi olma hallerimizi düşünüp birbirimizle bu halleri paylaşalım. Sohbete 21 Mart Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.