Skip to main content

23 Mayıs Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 20 Mayıs 2021Haziran 8th, 2021Haberler

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenleLGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Romantizmi en tepeye koyan hiyerarşik ilişkilenme anlayışı ve pratiklerinden dolayı birçok ilişkimiz yok sayılabiliyor. Belli kalıpların ve normların ötesinde peki biz kimlerle, nasıl ilişkilenmelerde bulunuyoruz, ilişkilerimiz bizi nasıl hissettiriyor? Gelin hepsini 23 Mayıs Pazar günü Mesafesiz Sohbetler’de konuşalım, kendi deneyimlerimizi paylaşalım. Sohbete 22 Mayıs Cumartesi günü 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz. Başvuru formu için spod.org.tr

İllüstrasyon: Sarah Webb

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.