Skip to main content

24 Mayıs Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 20 Mayıs 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Bu hafta canımız, cananımız, derneğimizin biricik Mesafesiz Sohbetler’ini konuşuyoruz. Başladığı günden beridir yüzlerce lubunun aşkını, kederini, sevincini ve daha nice duygusunu paylaştığı birbirinden değerli sohbetler gerçekleştirdik. Bu sefer gelin birlikte Mesafesiz Sohbetleri konuşalım, bize neler hissettirdiğini paylaşalım istiyoruz. Sen de bize katılmak istersen 24 Mayıs Salı günü saat 20.00’de buluşalım hayatım. Sohbete 23 Mayıs Pazartesi 21.00’e kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.