Skip to main content

24 Ocak Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 17 Ocak 2023Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “yalnızlığımız” üzerine konuşuyoruz. Kalabalıklar içinde yalnızlık, modern yalnızlık veya sadece yalnızlık. Bazen bir şarkı boyunca bazen ise playlistin tamamında yalnız kalırız. Nedir yalnızlıklarımız, yalnız bırakıldıklarımız? Gel yalnızlığımızı konuşalım lubunya, asla yalnız olmasak da.. Sohbete 23 Ocak Pazartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir.

Görsel Betimleme:
Arka planda mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar bulunuyor. Sol üstte Mesafesiz Sohbetler logosu yer alıyor. Logonun altında “yalnızlığımız” yazıyor. Solda “24 ocak salı 20.00” yazıyor. Sağda görselde bir ev çizimi ve gölge şeklinde görünerek evin penceresinden bakan biri var. Sol en altta SPoD logosu yer alıyor.

Görsel: Alex Williamson/Getty Images