Skip to main content

26 Eylül Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 23 Eylül 2021Haberler

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de bi+seksüel görünürlüğünü konuşuyoruz. Kişilerin sadece heteroseksüel veya eşcinsel olabileceğini varsayan monoseksist anlayışa karşı deneyimimiz ve duruşumuz ne? Kimilerimiz birden fazla cinsiyete karşı çekim hissederken, tekçil baskıya karşı birbirimizle nasıl dayanışabiliriz? Tektip arzu, deneyim ve yaşantıların olmadığını bilerek, 26 Eylül Pazar saat 14.30’da bir araya gelelim. Sohbete 25 Eylül Cumartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: @j.teacake