Skip to main content

26 Nisan Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 21 Nisan 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta ‘bedenimiz’ üzerine konuşuyoruz. Bedenimizle nasıl ilişki kuruyoruz? Aşıkken, mutluyken, mutsuzken, yalnızken, dans ederken, uyurken, spor yaparken, iş yerinde ve yaşam içinde sınırsız bağlamda bedenimizi nasıl hissediyoruz ya da bedenimiz bizim oluşumuzu ve duygularımızı nasıl etkiliyor? Peki, diğer bedenlerle nasıl ilişki kuruyoruz? Gelin beden hakkında istediğimiz her şeyi 26 nisan salı günü  20.00′ da Mesafesiz Sohbetler’de  konuşalım. Sohbete 25 Nisan Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: Salvador Dalí / Dream Caused by the Flight of a Bee Around a Pomegranate a Second Before Awakening