Skip to main content

28 Aralık Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 25 Aralık 2021Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Yılın son haftası Mesafesiz Sohbetler olmayacak mı diye yüreği pır pır edenler…Sevgili moderatörümüz hala 2019 yılını bünyesinden atamamışken, en sonunda silkelenip kendine geldi! 28 Aralık Salı günü saat 20.00’da gel Zoom’da buluşalım. Kaos GL’den ilhamla 2021’den bize kalanları paylaşalım, bol gullüm eşliğinde en şugar ve en madi olaylarımızı analım. Sohbete 27 Aralık Pazartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.