Skip to main content

29 Kasım Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 24 Kasım 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “film gibi hayatlarımız” üzerine konuşuyoruz. Hayatlarımızın hangi anlarını, hangi filmlerde buluyoruz? Yoksa kişisel deneyimlerimizde bir film gibi mi? İstediğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz tüm filmleri/sahneleri bu sohbette birleştiriyoruz! Gel lubunya, birlikte 29 Kasım Salı saat 20.00’de “film gibi hayatlarımız” üzerine konuşalım. Sohbete 28 Kasım Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: Briarpatch