Skip to main content

31 Mayıs Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 26 Mayıs 2022Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz sohbetlerde bu hafta “lubunyanın çalışma hayatı“nı konuşuyoruz. Lubunyalar olarak sadece okulda, sokakta değil, iş de dahil olmak üzere her yerdeyiz. Geçinebilmek için ne gibi işler yapıyoruz? İş bulma süreçlerinde neler yaşıyoruz? Lubunyalığımız çalışma hayatımızı nasıl etkiliyor? Gelin 31 Mayıs Salı günü iş hayatındaki mücadelemizi konuşalım. Sohbete 30 Mayıs Pazartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsin.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: Gülçe-Gülnaz, KaosGL.org için stok görsel