Skip to main content

4 Ocak Salı Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 30 Aralık 2021Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de yılın ilk haftasında ‘Başlangıçlar ve Kuir Flörtleşme’ konuşuyoruz. Başlangıçlar bizim için ne ifade ediyor? Kuir flörtleşmelerimiz, ilişkilenmelerimizde nasıl konumlandığımız ve bizi zorlayan durumlarla nasıl başa çıktığımız.. Gelin yeni yıla başlarken başlangıçları ve flörtleşmelerimizi konuşalım. 4 Ocak Salı günü saat 20.00’da Zoom’da buluşalım. Sohbete 3 Ocak Pazartesi 21.00’a kadar kayıt olabilirsin. 

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: @emsaykca