Skip to main content

4 Temmuz Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 1 Temmuz 2021Haberler

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de kaldığımız yerden devam ediyor ve güçlenme pratiklerimiz üzerine konuşuyoruz. Artan baskı ve mevcut koşullar ile nasıl başa çıkıyoruz? Her defasında güç, ilham ve umut ile yolumuzu nasıl buluyoruz? Güçlenme pratiklerimizin üzerine biraz daha konuşalım, deneyimlerimizden biraz daha öğrenelim istedik. Gelin 4 Temmuz Pazar günü saat 14.30’da birlikte keşfetmeye devam edelim! Sohbete 3 Temmuz Cumartesi saat 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz. Başvuru formu için tıklayın.