Skip to main content

5 Eylül Salı günü Mesafesiz Sohbetler’de buluşuyoruz!

By 31 Ağustos 2023Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her salı günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetler’de bu hafta “flörtleşme pratiklerimiz” üzerine konuşuyoruz. Modern toplumda yaşanan kültürel değişimler, biz LGBTİ+’ların da ilişki kurma pratiklerinde birtakım değişikliklere yol açtı. Teknolojinin gelişimiyle birlikte gündelik yaşamımızın tüm süreçlerinde yanımızda bulunan cep telefonu ile, sosyalleşme ve romantik ilişki kurma ihtiyaçlarımızı da gidermeye başladık. Romantik ya da tek gecelik partnerlerimizi bulabilmek için binbir türlü seçeneğimiz var artık. Peki sen bu uygulamaları kullanıyor musun, flörtleşme pratiklerimiz kişiden kişiye değişiyor mu? Gel 5 Eylül akşamı saat 20.00’de “flörtleşme pratiklerimizden” konuşalım. İyi veya kötü olarak nitelendirdiğimiz deneyimlerimizden, arayışlarımızdan bahsedelim. Sohbete 28 Ağustos Pazartesi saat 19.00’a kadar kayıt olabilirsiniz.

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir.

Görsel: Cem Beydilli