Skip to main content

27 Haziran Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler’de Buluşuyoruz!

By 24 Haziran 2021Haziran 26th, 2021Duyurular

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız. Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de güçlenme pratiklerimizi konuşuyoruz. Maçka’daki LGBTİ+ Onur Haftası Pikniğinde bir araya gelelim, sohbet edelim, çimlerde sere serpe uzanalım derken şiddet ve gözaltı uygulandı. Artan baskı ve mevcut koşullar her ne kadar bizleri sindirmeye çalışsa da, güç, ilham ve umutla her defasında bir yol buluyoruz. Peki bu koşullarla nasıl başa çıkıyoruz? Gelin Onur Ayı’mızın son haftasında 27 Haziran Pazar günü saat 14.30’da hep beraber güçlenme pratiklerimizi keşfedelim! Sohbete 26 Haziran Cumartesi 21.00’e kadar kayıt olabilirsiniz.

Görsel: @apfelhase

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.